Forum Ana Sayfası  »  Genel Konular
 »  Vizyondaki Filmler

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Vizyondaki Filmler   
(gösterim sayısı: 1.860)
Konu içeriği
Konu Tarihi: 10.03.2012- 13:06
Alıntı yaparak cevapla  



*Elveda İlk Aşk


Yapım Yılı : 2011
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.2 / 10
Filmin Türü :Romantik,Dram

Konusu:15 yaşındaki Camille ciddi mizaçlı, mantığa inanan bir genç kızdır. Ondan yaşça biraz daha büyük olan Sullivan hayat dolu ve dünyayı keşfetme arzusuyla yanan bir gençtir. İki genç birbirlerine aşık olurlar ama Sullivan özgürlüğünün peşinden Güney Amerika'ya gitmek için Camille\'dan ayrılınca genç kızın dünyası yıkılır.

Camille onun yokluğunda gücünü yeniden toplar hatta yeni bir ilişkisi olur ve olur da dönerse diye karşısında güç durmak için zırhlarını kuşanır.

*Seninki Kaç Para?


Yapım Yılı : 2012
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.2 / 10
Filmin Türü :Komedi

Filmin Konusu:Cemil Poyraz maddi durumu kötü olan evli, çocuklu biridir. İşleri ters gidince çok para kazanmak için her yolu deneyen Cemil tanıştığı bir işadamından para kazanmanın yollarını öğrenir.

İşadamı Cemil'e İstanbul'da yaşayabilmesi ve çok para kazanabilmesi için ruhunu şeytana satması gerektiğini söyler. Ruhunu şeytana satmak için Cemil şeytanla pazarlığa girer ve para için her yolu dener.

*Max Maceraları:Kral'ın Doğuşu


Yapım Yılı :
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.8 / 10
Filmin Türü :Çocuk,Animasyon

Filmin Konusu:Tarihin yazmadığı çağlarda, başka bir gezegenden gelen Gölgelerin Efendisi isimli bir karanlık lordu üç güç kristalini alabilmek için Aslan Krallığını istilâ etmişti.

Neyse ki, Kral ve Kraliçe yıllar önce gizlenmiş olan bu kristallerin yerini gösteren aslan tılsımını yeni doğan oğulları Max ile birlikte uzaklara göndermeyi başarabilmişlerdi.

*Gizemli Adaya Yolculuk

Yapım Yılı : 2011
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 6.3 / 10
Filmin Türü :Fantastik,Macera,Aksiyon

Filmin Konusu:17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır.

Sean'un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik'e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.

*Siyahlı Kadın

Yapım Yılı : 2012
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.8 / 10
Filmin Türü :Korku,Dram,Gerilim

Filmin Konusu : Genç avukat Arthur Kipps, 3 yaşındaki oğlunu bırakıp, Crythin Gifford kasabasına gitmek zorunda kalır. Orada Eel Malikanesi'nin merhum sahibinin hukuki işlemlerini yürütecektir.

Malikâneye varmasıyla, kasabanın sırlarını keşfetmeye başlayacaktır. Siyahlara bürünmüş, esrarengiz bir kadının görünmesiyle hissettiği ürperti artmaya başlar.

*Teksas Ölüm Tarlası

Yapım Yılı : 2011
  Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
  Filmin Puanı : 7.7 / 10
  Filmin Türü :Korku,Dram,Fantastik,Gizem,Gerilim,Suç

Filmin Konusu: Pennsylvania, 1973.mısır tarlası ile çevrili bir çiftlikte yaşayan bir çocuk ve ailesi garip ve görünmez bir varlık tarafından rahatsız edilmektedir.

Bu gizemli varlıkların mantıksal bir açıklamasını anlamaya çalışan aile giderek tüyler ürpertici bir gerilimin içinde hayatta kalmaya çalışacaklardır.

*John Carter:İki Dünya Arasında


Yapım Yılı : 2012
Gösterim Tarihi : 9 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.8 / 10
Filmin Türü :Fantastik,Macera,Aksiyon

Filmin Konusu: Açıklanamayan biçimde Mars'a yollanan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasındaki dev bir ihtilâfın ortasında bulur.

Tarafların arasında Tars Tarkas ve çekici prenses Dejah Thoris de vardır. John Carter, yok olmanın eşiğindeki Mars gezegeninde Barsoom'ın ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.

*Sen Kimsin?

Yapım Yılı : 2012
Gösterim Tarihi : 2 Mart 2012
Filmin Puanı : 8.4 / 10
Filmin Türü :Komedi,Macera

Filmin Konusu: Dedektif Tekin (Tolga Çevik) ve trafik polisliğinden emekli İsmail (Köksal Engür), kayıp bir kız vakasının peşine düşerler.

Fakat bu macera başlarına hiç beklenmedik işler açacak, bilmedikleri oyunlara ve hesaplara karışacaklardır. Olayı çözmeye çalışırken kendi bildiklerini okuyan ikili, başlarına gelen işlerden paçayı sıyırmaya çalışırlar.

*İyi Olan Kazansın

Yapım Yılı : 2011
Gösterim Tarihi : 2 Mart 2012
Filmin Puanı : 7.3 / 10
Filmin Türü :Romantik,Komedi,Aksiyon

Filmin Konusu: Yakın arkadaş olan iki başarılı gizli CIA ajanı (Chris Pine ve Tom Hardy), aynı kıza aşık olduklarını keşfetmeleriyle birbirlerine gizli bir savaş başlatırlar ve böylece heyecan, aksiyon, macera ve romantizm dolu bir süreç başlar.

Lauren (Reese Witherspoon) ikisi de birbirinden yakışıklı, yetenekli ve kışkırtıcı iki arkadaş arasında nasıl bir karar verecektir?

*J.Edgar

Yapım Yılı : 2011
Gösterim Tarihi : 2 Mart 2012
Filmin Puanı : 8.5 / 10
Filmin Türü :Dram,Biyografi

Filmin Konusu: J. Edgar Hoover, yaşadığı dönemde Amerika'nın en güçlü adamıydı. Federal Soruşturma Bürosunun başı olarak ülkesini korumak için hiçbir şeyin önüne çıkmasına izin vermedi.


J. Edgar Hoover, tehlikelere karşı savaş açarken, vatandaşlarının güvenliği için kuralları esnetmekten çekinmedi. Yöntemleri acımasız olan bu adamın tek istediği takdir görmekti.

*Senden Bana Kalan

Yapım Yılı : 2011
Gösterim Tarihi : 24 Şubat 2012
Filmin Puanı : 7.0 / 10
Filmin Türü :Komedi,Dram

Filmin Konusu: Toprak sahibi zengin bir baba olan Matt King (George Clooney), eşinin trajik bir bot kazası geçirmesinden sonra, geride kalan iki kızı ile ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını farkeder. Matt, kızları ile olan ilişkisini düzeltmeye kararlıdır fakat gittikçe kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır.





BILGI EGITIM SITESINI GÖRMEK IÇIN TIKLA

http://www.bilgiegitim.com
0212 291 72 02 - 0212 572 34 00
__________________

Bu ileti en son hakki tarafından 10.03.2012- 13:14 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz



Forum Ana Sayfası  »  Genel Konular
 »  Vizyondaki Filmler
-- Telif Bilgisi -

Yukari

 • Online
 • : 11
 • Bugun Tekil
 • : 446
 • Bugun Cogul
 • : 1.600
 • Dun Tekil
 • : 939
 • Dun Cogul
 • : 4.518
 • Toplam Tekil
 • : 114.626
 • Toplam Cogul
 • : 503.388
-- ================== Footer - Mobil - Arama Butonu - SMS - Ara - Whatsapp ================= -